Kozmetické ošetrenia

OXYGENEO

OxyGeneo dokáže pôsobiť na pleť hĺbkovo, bez chirurgického zákroku - kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu.
Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou.

PROFACIAL

Poskytuje prvú pomoc pre ženy i mužov, ktorí ešte nechcú podstúpiť invazívne ošetrenie. ProFacial zapája účinné  energie a proaktívne látky, ktoré ovplyvňujú stav pleti, a to bezbolestne, neinvazívne a s takmer medicínskymi výsledkami. Je schopný uskutočniť prirodzenú premenu pleti.

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia je neinvazívny lifting tváre. Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení.

Rádiofrekvencia je špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre, pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje.

BIOREVITALIZÁCIA PLETI / PRX-T33

PRX-T33 je registrovaný lekársky prípravok, ktorý bol použitý doposiaľ pri viac ako 90 000 ošetreniach.
Terapia je proces riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie.

A-NOX

Prípravky z radu A-NOX vyvažujú pleť, čistia a upokojujú problematické oblasti, zabraňujú tvorbe pupienkov, znížujú vylučovanie mazu a pleti dodajú jemný vzhľad bez mastného lesku.

BIO REPAIR

Prípravky z radu BIO-REPAIR sú určené na obnovenie pleti poškodenej vplyvom vonkajšieho prostredia. Spoločne zabraňujú poškodeniu kožných buniek a už poškodené bunky regenerujú.
Táto rada je určená na poškodenú, unavenú, ochabnutú pleť.

C THE SUCCESS

Produktový rad proti starnutiu od spoločnosti HL obsahuje prípravky, ktoré sú určené na oddialenie účinkov starnutia pleti a na korekciu a odstránenie poškodenia pleti a známok starnutia vznikajúcich v dôsledku prirodzeného starnutia a opakovaného pôsobenia slnečného žiarenia.

Produkty obsahujú aktívnu kombináciu vitamínu C, pomarančovej silice a výťažku z grapefruitu, ktorá spomaľuje proces starnutia pleti, zmenšuje hĺbku vrások a línií, zvyšuje pevnosť pleti a prepožičiava jej vyvážený a žiarivý vzhľad.

DERMALIGHT

Dermalight je inovatívna produktová rada vyvinutá špeciálne na ošetrenie tmavých škvŕn a hyperpigmentáciu. Rada je založená na jedinečnej kombinácii vysoko kvalitných zložiek, ktorých synergické účinky prinášajú viditeľný efekt zosvetlenia. Rada je určená pre pleť s hyperpigmentáciou a stareckými škvrnami a nerovnomerným farebným odtieňom.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.