Contouring tváre je metóda, ktorá napomáha modelovať a spevňovať kontúry tváre, dodávať stratené objemy do miest, ktoré sú typické pre úbytok podkožného tuku procesom starnutia.

Pri zákroku sa aplikuje zosieťovaná kyselina hyalurónová injekčne ihlou alebo kanylou (tupá ihla), pomocou ktorej sa zvýrazňujú lícne kosti, robí sa korekcia nosa, modeluje sa brada a oblasť dolnej sánky, doslova sa obnovujú kontúry tváre.

Zvýraznime vaše kontúry tváre

Zvýraznením kontúr tváre dochádza k redukcií statických vrások, ako sú:
  • nosovo ústne vrásky
  • marionetné vrásky (od ústnych kútikov smerom k sánke)
  • harmonikové vrásky (od ústnych kútikov smerom k ušiam)
Výsledok je viditeľný ihneď po aplikácii.

Ako postupujeme pri contouringu tváre.

Dôležité je, aby klientka bola počas zákroku úplne zdravá, neužívala lieky spôsobujúce zvýšenú krvácavosť. Pred zákrokom je klientka podrobne oboznámená s jeho priebehom aj s možnými vedľajšími prejavmi. Je upozornená aj na možné komplikácie, preto treba striktne dodržiavať rady lekára. Gél je aplikovaný jemnou ihlou do kože v malých množstvách. Výsledok sa dostaví okamžite a má dlhodobo skrášľujúci účinok na vašu pokožku. Aplikácia je bezpečná.

Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva v lokálnom znecitlivení. Znecitlivenie sa môže previesť buď špeciálnym krémom, alebo injekčne. Hlavne oblasť pier a ich okolia je zvlášť bolestivá. Účinná látka sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože/podkožia. Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Klientka obdrží po aplikácii pokyny, ktoré po zákroku musí dodržiavať.

Efekt je viditeľný ihneď.

Výsledky contouringu tváre

Pozrite sa, ako contouring tváre pomohol naším klientom.

Požiadavka na

Bezplatnú konzultáciu

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.