Hľadáte niečo, čo by rozžiarilo váš pohľad, či pozdvihlo padnuté líca a zlepšilo pleť prirodzene bez chirurgického zákroku?

Vyskúšajte neinvazívny lifting tváre a krku, ktorý uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu. Využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu. Jemne a postupne naštartuje omladzovací proces, obnovuje pamäť pokožky a pevnosť tkaniva. Bezprostredne po zákroku sú jasne viditeľné známky zlepšenia stavu pleti, ako je vypnutie a pevnosť. Kandidátom na zákrok je každý, kto cíti pokles pokožky. Zároveň je to účinná alternatíva pre všetkých klientov, ktorí chirurgický liftingový zákrok odmietajú.

Základné informácie

Vhodnými oblasťami pre Hifu lifting:
  • Tvár - čelo, okolie očí, líca, podbradok
  • Krk, dekolt
  • Rôzne iné časti tela
Od zákroku môžeme očakávať zdvihnutie obočia, viečok, vypnutie vrások okolo očí, lifting a spevnenie ochabnutých líc, spevnenie krku, podbradku, vyrysovanie okraja sánky, lifting prsníkov, brucha a ramien. Týmto prístrojom ošetrujeme aj celulitídu a strie.

Priebeh zákroku Ultherapie

Podobne ako pri iných ultrazvukových aplikáciách sa na pokožku priloží hladká ultrazvuková hlavica, ktorou lekár vysiela presne cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do rôznej hĺbky pokožky. Energia vytvorí sieť zásahov vzdialených od seba 1,3 mm a pokryje celú plochu ošetrovanej oblasti. Kolagénové vlákna zasahuje v hĺbke 1,5 až 3mm a v hĺbke 4 až 5mm zasahuje podporné tkanivo, kde sa dosahujú najlepšie liftingové výsledky. Teplota pri tomto ošetrení dosahuje 60 - 70C, kedy dochádza k okamžitému zmršteniu a napnutiu tkaniva. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu - neokolagenéza, vďaka ktorému sa pleť omladí, postupne spevní a vypne.

Otázky k HIFU lifting

Dĺžka ošetrenia celej tváre trvá približne do dvoch hodín aj s anestetikom a upokojujúcou maskou. Kontraindikácie nie sú žiadne.

Koľko ošetrení je nutné absolvovať a aké výsledky môžem očakávať?

Už jediné ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces.

Finálny výsledok sa progresívne vyvíja po dobu nasledujúcich 2 – 4 mesiacov. Viditeľné výsledky sú lifting a spevnenie ochabnutej pokožky.

Pokožka na tvári a krku je už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá. Ďalšou výhodou Ultherapie je, že okrem viditeľných výsledkov vytvára Ulthera i na prvý pohľad neviditeľné, progresívne výsledky: tvorba nového kolagénu, ktorý spomaľuje celkový proces starnutia.

Benefit z ošetrenia môže pretrvávať po dobu 2 až 5 rokov.

Čo môžem očakávať po ošetrení?

Po ošetrení nie je nutná žiadna špeciálna rekonvalescencia. Pokožka môže byť po zákroku dočasne jemne červená. Začervenanie však ustupuje v priebehu nasledujúcej hodiny. Niekoľko dní po zákroku nastupujú pocity pnutia kože a mierna citlivosť na dotyk. Prípadne mierny opuch. Tieto prejavy však vymiznú počas 3 - 4 dní. Po zákroku klient necíti žiadnu bolesť. Môže sa hneď vrátiť k dennému programu.

Je zákrok bolestivý?

Je možné, že pocítite relatívne nepríjemný pocit počas tepelného pôsobenia ultrazvuku. Tento pocit je len dočasný a signalizuje, že došlo k ovplyvneniu správnych vrstiev kože. Tým začína proces tvorby nového kolagénu. Citlivosť je možné zmierniť podaním lokálneho anestetika a tiež individuálnym nastavením výšky intenzity na stroji.

"Ultherapia je omladzujúce ošetrenie, ktoré umožňuje neinvazívne, zamerať zásah na hlboké podporné tkanivo."

Má schopnosť ošetriť precízne nielen povrch pokožky, ale aj jej hlbšie vrstvy na úrovni SMAS-u, čo nedokáže žiadny iný prístroj.

Zabezpečuje tým bezpečné, prirodzené a vynikajúce výsledky bez nutnosti rekonvalescencie.

Ulthera je jediná FDA schválená neinvazívna liftingová procedúra, čím je potvrdený maximálny stupeň bezpečnosti ošetrenia.

Patrí medzi najvyhľadávanejšie neinvazívne ošetrenie s najvyšším ratingom spokojnosti klientov.

Výsledky HIFU liftingu

Pozrite sa, ako HIFU lifting pomohol našim klientom.

Požiadavka na

Bezplatnú konzultáciu

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.