Nová generácia OxyGeneo -neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom.

geneO + Balance

 • Hĺbkové vyčistenie
 • Rovnováha mastnej pleti
 • Zlepšenie textúry
 • Eliminácia nežiadúceho lesku pleti

geneO + Revive

 • Oživenie unavenej pleti
 • Redukcia vrások a liniek
 • Zlepšenie textúry pleti
 • Vyhladenie pleti
 • Refresh a rejuvenácia

geneO + Illuminate

 • Zjednotenie nerovnomerného tónu pleti
 • Zlepšenie pigmentácie
 • Zlepšenie textúry pleti
 • Vyhladenie pleti
 • Záruka mladistvého vzhľadu pleti

OXY Pods Balance

Hlavné ingrediencie 3 typov Oxypods

BALANCE OXYPODS

Táto významná detoxikačná zložka absorbuje toxíny, nečistoty a ďalšie škodlivé látky z pokožky a zanecháva ju silnejšiu a zdravšiu. Absorbuje mastné látky a práve preto je vynikajúcou zložkou pre ošetrenie mastnej a k akné náchylnej pleti.

REVIVE OXYPODS

Obsahuje veľké množstvo antioxidantov, sulfátových polysacharidov, peptídov a mastných kyselín. Taktiež ponúka výnimočné terapeutické účinky pre pokožku, vrátane výživných a detoxikačných schopností.

ILLUMINATE OXYPODS

Kyselina kojová je látka, ktorá extrahuje z rôznych druhov húb, najmä z kmeňa Aspergillus. Vyrovnáva tóny pleti a potláča tmavé škvrny a je významný antioxidant, ktorý eliminuje voľné radikály.

Balance OxyPods aktívne ingrediencie

Camu Camu - extrakt bohatý na antioxidačný vitamín C, niacín ( vitamín B3), železo a riboflavín (vitamín B2), zlepšuje metabolizmus kože.
Kyselina mandľová - nová generácia alfa- hydroxy kyseliny. Najlepšia pre pleť, ktorá je náchylná na akné. Pomáha odstraňovať odumretú pokožku na povrchu kože, ktorá vedie fádnej pleti, linkám a vráskam
Kyselina kofeínová - je derivát kyseliny škoricovej z rastlinných produktov so silnou antioxidačnou aktivitou, schopnosťou zvýšiť produkciu kolagénu a zabrániť predčasnému starnutiu pleti.
Kyselina ferulová - antioxidant z bunkových stien rastlín (ryža a ovos) a zo semien jabĺk a pomarančov, kde hrá kľúčovú úlohu pri ich ochrane. Povrchová aplikácia na pleť spomaľuje proces starnutia znížením účinkov škodlivých voľných radikálov.
Vitamín A (retinyl palmitát) - je jeden z najdôležitejších vitamínov pre vzhľad pokožky. Je to exfoliačné činidlo, ktoré zvyšuje rýchlosť odlučovania vrchnej dermálnej vrstvy a zaisťuje tak zvýšenú produkciu nových kožných buniek. Poskytuje tiež účinnú antioxidačnú podporu a regeneráciu, je prirodzenou UVB ochranou pred slnkom.

Balance Sérum aktívne ingrediencie

Derivát kyseliny azeleovej – rozžiari pleť, elasticita a hydratácia

Oligopeptid-10 komplex - botanický komplex obsahujúci patentovaný anti-mikrobiálny peptid pre liečbu príznakov akné.

Kyselina salicylová – protiaknózny liečebný účinok a exfoliant, ktorý účinne odlučuje odumreté kožné bunky.
Argánový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.
Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživuje a chráni pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálenej a popraskanej kože.
Výťažok z prasličky - okrem antiage antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.
Extrakt z vanilky - vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodárne účinky proti starnutiu. Pomáha spomaliť príznaky starnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.

Revive Sérum aktívne ingrediencie

Peptidový komplex - peptidy aktivujúce samoopravný proces pleti a to najmä na úrovni krehkej a k UV poškodeniu náchylnej papilárne dermálnej vrstvy. Podporuje vyhladenie vrások, zlepšuje jej tón a pružnosť.
Tripeptidy-5 – spomaľujú proces starnutia kože. Napodobňuje vlastné mechanizmy organizmu a súčasne zvyšujú produkciu kolagénu, komunikuje s kožnými bunkami a zabraňuje prenikaniu toxínov.
Extrakt z alpskej rastliny \"Edelweiss\" - neutralizuje oxidačný stres spôsobený znečistením a ožiarením.
Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.
Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániace pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálenej a popraskanej kože.
Výťažok z prasličky - okrem antiage antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.
Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodárne účinky proti stárnutiu. Pomáha spomaliť príznaky stárnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.

Illuminate OxyPods aktívne ingrediencie

Extrakt z opuncie - pozoruhodné zloženie tohto extraktu mu dodáva silnú antioxidačnú aktivitu, vysokú hydratačnú a rejuvenačnú schopnosť. Tento produkt sa používa v prémiových prípravkoch pre starostlivosť o starnutie.
Alpha Arbutin - bezpečný prírodný bieliaci prostriedok zajisťujúcí rovnomerný a svetlejší tón pleti, znižujúci stupeň opálenia kože po vystavení UV žiarení.
Extrakt z karotky - bohatý na karotény, ochranné prírodné látky pohlcujúce voľné radikály. Vyhladenie, hydratácia, antiaging, reparácia pokožky, fotoprotektívne účinky pri opaľovaní.
Vitamín C – zaisťuje aktívne prejasnenie pleti, znižuje produkciu melanínu a zvyšuje metabolizmus pleti. Rozpustný vo vode, s vysokou mierou penetráciou do pleti.

Illuminate Sérum aktívne ingrediencie

Extrakt zo stromovej kôry (Diacetyl Boldin) - najmodernejšie technológie prejasnenia pleti. Okamžitá podpora presvetlenia a rovnomernosti pleti.
Extrakt z aminokyseliny (Undecylenoyl fenylalanín) - extrakt z fenylalanínu, esenciálne aminokyseliny s výrazným zesvetlujúcícm účinkom na pleť. Priame ovplyvnenie produkcie kožného farbiva melanín.
Triglyceridy kyseliny caprylové - znižuje suchosť pokožky prostredníctvom zníženia straty hydratácie. Okrem toho pomáha zlepšiť dodanie vitamínov, pigmentov a ďalších obsiahnutých účinných látok.
Arganový olej - olej s obsahom vitamínu E a mastných kyselín, ktorý pochádza zo stromov pôvodom v Maroku. Zlepšuje vlastnosti pokožky, hydratuje a zmäkčuje pleť. Ideálny produkt pre prirodzenú podporu pleti.
Jojobový olej - jojoba obsahuje vitamíny B a E, minerály (chróm, meď a zinok) vyživujúce a chrániace pokožku pred voľnými radikálmi zo životného prostredia. Bežne sa používa na liečbu akné, spálenej a popraskanej kože.
Výťažok z prasličky - okrem antiage antioxidačných vlastností a protizápalových účinkov na akné a podráždenú pleť je extrakt z prasličky vďaka antibakteriálnym vlastnostiam vhodný pri výskyte vyrážok, spálenín a drobných odrenín.
Extrakt z vanilky - Vanilkový extrakt obsahuje špecifické antioxidanty, ktoré sú životne dôležité pre blahodárne účinky proti stárnutiu. Pomáha spomaliť príznaky stárnutia, ako sú jemné linky, vrásky a škvrny.

Požiadavka na

Bezplatnú konzultáciu

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.