OxyGeneo je neinvazívne ošetrenie pleti s viditeľným omladzujúcim efektom.

OxyGeneo dokáže pôsobiť na pleť hĺbkovo, bez chirurgického zákroku - kyslík jej dodá priamo zvnútra, vyživí ju a viditeľne odstráni nepríjemné známky starnutia. Ošetrenie je vhodné pre akýkoľvek typ pleti a širokú vekovú skupinu. Efekt je okamžitý, preto je zákrok vhodný aj ako rýchle riešenie pred spoločenskými akciami, či dovolenkou.

Doplnenie rádiofrekvenciou

Rádiofrekvencia je dôležitá k vyvolaniu regenerácie kolagénu a elastínu v dermis. Výsledkom je hladšia a pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások a vylepšenie kožnej štruktúry.

3 zákroky v jednom ošetrení

OxyGeneo™ – kombinuje 3 zákroky v jednom ošetrení

Exfoliácia

Odstraňuje odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. OxyGeneo ™ je bezpečný pre všetky odtiene pleti a bez podráždenia sa môže ošetrovať aj citlivá pleť.

Infúzia

Pomocou exkluzívnej kapsule OxyGeneo™ čistí pleť, a pri tom infúziou vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi NeoRevive™ pre omladenie a proti starnutiu alebo NeoBright™ pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.

Okysličenie

OxyGeneo™ produkuje bubliny CO2, ktoré jemne praskajú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.

Čo možno očakávať, vidieť a cítiť po ošetrení OxyGeneo™?

Po ošetrení OxyGeneo™ je pleť bohatá na kyslík a živiny. Vyzerá hladká, mäkká, lesklá a žiarivá. Pleť je svieža, jemná a aktívna. Efekt je viditeľný hneď po ošetrení, pigmentové škvrny sú menej výrazné, tón pleti je zjednotený a tvár pôsobí sviežo. Drobné linky, rozšírené póry a jemné vrásky sú redukované. Ošetrenie vás nijako nevyradí z bežného života.

NeoBright™

NeoBright™ je prelomové riešenie, ktoré prináša bezkonkurenčné zosvetlenie pleti a bielenie pigmentácie. Gél NeoBright™ vpravuje účinné látky hlboko do pokožky, kde sú dokonale vstrebávané.

Obsahuje

  • kyselinu azaleovú - je to známa účinná látka, ktorá sa používa na liečbu kožnej hyperpigmentácie. Znižuje aktivitu buniek produkujúcich pigment.
  • kyselinu kojovú - je prirodzene sa vyskytujúca látka produkovaná hubami, ktorá inhibuje tvorbu melanínu. V kombinácii s kyselinou azelovou dochádza k synergickému zosvetleniu a bieliacemu účinku.
  • retinol s Anti - Aging účinkom - derivát vitamínu A, je klinicky preukázané, že Retinol zvyšuje produkciu kolagénu a obnovu kožných buniek. Je tiež známy ako jedna z najlepších látok proti starnutiu.

NeoRevive™

NeoRevive™ úplne definuje ošetrenie pleti. Gél NeoRevive™ jemne hojí a regeneruje pleť pomocou účinných látok, kde sú optimálne absorbované pokožkou.

Obsahuje

  • kyselinu hyalurónovú - ktorá je prirodzene produkovaná v ľudskom tele, je zodpovedná za zadržiavanie tekutín a kožnej hydratácie. Pri starnutí schopnosť ľudského tela znižuje výrobu kyseliny hyalurónovej. To má za následok tenkú, suchú a vráskavú pleť
  • peptidy - obnova pleti.Peptidy sú malé proteínové fragmenty, ktoré posilňujú schopnosť pokožky zadržiavať tekutiny. V kombinácii s kyselinou hyalurónovou je vytvorený synergický efekt dermálnej obnovy, čím sa redukujú vrásky.
  • retinol Obnova kolagénu.Derivát vitamínu A, u Retinolu bolo klinicky preukázané zvýšenie produkcie kolagénu a kožných buniek. Je známy ako jeden z najlepších bojovníkov proti vráskam.

Požiadavka na

Bezplatnú konzultáciu

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.