Estetická starostlivosť

MEZOTERAPIA

Mezoterapia je ošetrenie, pri ktorom sa mezoterapeutické roztoky...

MEZOLIFT

Je injekčná aplikácia mezoterapeutického roztoku...

VITAL INJECTOR

Vital injector unikátny prístroj, ktorý rovnomerne a presne dávkuje kyselinu hyalurónovu do požadovanej hĺbky kože. Prístrojom sa aplikuje výplňový materiál- nezosieťovaná kyselina hyaluronová alebo mezoterapia. Ošetrením dochádza k omladeniu pokožky, hydratácii, zvýšeniu pružnosti pokožky a odstráneniu jemných vrások.

VÝPLNE KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Kyselina hyalurónová je polysacharid (zložený cukor), ktorý je prirodzenou súčasťou ľudského tela, kde tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej hmoty a je vo veľkom množstve zastúpená v koži.
Jednoduchou aplikáciou kyseliny hyalurónovej do kože a podkožia sa dá dosiahnuť vyhladenie povrchových a hlbokých vrások na tvári, krku, dekolte a rukách.

ZVÄČŠENIE PIER KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Okrem zvýraznenia pier, alebo len ich hydratácie, je možné kyselinou hyalurónovou korigovať asymetriu pier, odstrániť drobné „fajčiarske“ vrásky nad hornou perou a nadvihnúť poklesnuté ústne kútiky.

CONTOURING TVÁRE KYSELINOU HYALURÓNOVOU

Zvýraznením kontúr tváre dochádza k redukcií statických vrások, ako sú nosovo ústne vrásky, marionetné vrásky (od ústnych kútikov smerom k sánke), harmonikové vrásky (od ústnych kútikov smerom k ušiam). Výsledok je viditeľný ihneď po aplikácii.

APLIKOVANIE BOTULOTOXÍNU

Botulotoxín alebo botox je prírodný čistý proteín, ktorý uvoľňuje mimické svaly, ktoré sú zodpovedné za vznik vrások. Dodáva tvári uvoľnený, svieži výraz, ktorý je potrebný na dosiahnutie prirodzeného a mladistvého vzhľadu.

ODSTRÁNENIE KRUHOV POD OČAMI

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej dochádza k vyplneniu strateného objemu, a tým aj k odstráneniu tmavých kruhov pod očami.
Na odstránenie kruhov pod očami používame Teosyal Redensity II, prvý gél na báze kyseliny hyalurónovej, špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí, ktorý má výnimočné zloženie.

HIFU - ULTRA T1GHT

Hľadáte niečo, čo by rozžiarilo váš pohľad či pozdvihlo padnuté líca a zlepšilo pleť prirodzene bez chirurgického zákroku?
Vyskúšajte neinvazívny lifting tváre a krku, ktorý uspokojí aj najnáročnejšiu klientelu.

Na zlepšenie našich služieb používame cookies.
O ich používaní a možnostiach nastavenia
sa môžete informovať bližšie tu.